Menu Rezerwacja on-line 884 207 856

O mnie

Stylizacja Paznokci Gliwice„Kobieta to osoba, która ciągle się zmienia, ma wiele twarzy i nie ma jednego imienia. To płeć piękna, która seksapilem męski wzrok pożera”.

Drogie Panie, moje Studio Stylizacji Paznokci w mieście Gliwice powstało z myślą o kobietach, które cenią w sobie styl, wdzięk i wyjątkowość. Aby czuć się wyjątkowo musimy być perfekcyjne w każdym calu. Studio jest spełnieniem moich marzeń – miejscem gdzie dostaję skrzydeł i otwieram się na ludzi. Specjalizuję się w: stylizacji paznokci metodą żelową, manicure, manicure hybrydowym oraz oferuję inne zabiegi związane z pielęgnacją dłoni.

Łączę pasję z przyjemnością tworzenia, znam najnowsze trendy, nieustannie dążę do perfekcji, dlatego biorę udział w szkoleniach i kursach. Pozwól mi zadbać o swoje paznokcie a przekonasz się jak przyjemnie jest posiadać swojego własnego stylistę, eksperta w dziedzinie stylizacji paznokci.

Jestem stylistką paznokci, której możesz zaufać i serdecznie zapraszam Cię do mojego licznego grona zadowolonych klientek.

Moje dyplomy i certyfikaty:

  • Indigo Nails
  • Nails Company
  • System rezerwacji terminów online

płatność bezgotówkowa za paznokcie

Ewelina Kopczyńska-Baraniuk - Stylistka Paznokci
tel. 884 207 856, e-mail: kontakt@ewelinakopczynska.pl
ul. Zygmunta Starego 29 lok. uż. 2, 44-100 Gliwice

Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.

Projekt i realizacja: agencja reklamowa futuresystems.pl