Menu Zarezerwuj termin on-line 884 207 856

Praca

Oferta pracy dla stylistki paznokci od zaraz

Opis stanowiska: w związku z dynamicznym rozwojem mojego Studia Stylizacji Paznokci poszukuję osób, dla których stylizacja paznokci jest pasją! Stylistek otwartych na wchłanianie wiedzy i zgłębianie tajników tego zawodu.

Miejsce pracy:  Gliwice (centrum), woj. Śląskie, ul. Ignacego Daszyńskiego 16.

Wymagam:

  • podstawowego doświadczenia (istnieje możliwość doszkolenia)
  • kreatywności
  • pasji i zaangażowania w powierzone zadania
  • umiejętności pracy w zespole
  • wysokiej kultury osobistej
  • wrażliwości estetycznej
  • uśmiechu od ucha do ucha

Oferuję:

  • atrakcyjny i motywujący system wynagrodzenia
  • bezpłatne szkolenia poszerzające umiejętności
  • możliwość rozwoju u boku doświadczonej stylistki
  • duże grono wspaniałych klientek

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny +48 884 207 856 lub przesłanie CV wraz ze zdjęciami wykonanych paznokci na adres e-mail kontakt@ewelinakopczynska.pl.

Proszę o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

  • Indigo Nails
  • Nails Company
  • System rezerwacji terminów online

płatność bezgotówkowa za paznokcie

Ewelina Kopczyńska - Stylistka Paznokci
tel. 884 207 856, e-mail: kontakt@ewelinakopczynska.pl
ul. Ignacego Daszyńskiego 16, 44-100 Gliwice

Projekt i realizacja: agencja reklamowa futuresystems.pl